
Диван для очікування Western
- Під замовлення
- Код: VM238
Відправка з 25 квітня 202638 012 ₴
+380 (97) 321-04-89
Менеджер Ольгаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Красивий стьобаний диван Western відмінно прикрасить інтер'єр у Вашому салоні, так як виконаний в унікальному дизайні.
Характеристики:
- дерев'яний каркас;
- наповнювач поролон 25-тій щільності;
- матеріал обшивки - шкірозамінник або тканину;
- хромовані ніжки;
- декорація гудзиками .
* по-стандарту ціна вказана за модель з шкірозаміннику. За диван з тканини передбачена доплата. Для того щоб дізнатись актуальну ціну, виберіть потрібний матеріал оббивки в опціях товару.
Колір на вибір:
Розміри (ШхВхГ): 220х80х110 см.
Під замовлення: 10-14 робочих днів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 220 см |
| Глибина дивану | 100 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 100 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | Алюміній |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Матеріал | |
| Матеріал оббивки | шкірозамінник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: 38 012 ₴







