Новинка

Вітрина Iris
- Під замовлення
- Код: VM72
Відправка з 25 квітня 202617 680 ₴
+380 (97) 321-04-89
Менеджер Ольгаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вітрина Iris
Модель вигідно приверне увагу клієнта до виставки вашої косметики та парфумерії. Металевий каркас чудово вписується у сучасні тенденції інтер'єру приміщень.
Характеристики:
- металевий каркас;
- покриття порошковою фарбою для захисту від впливу корозії та пилу;
- скляні полички (товщина скла 4 мм);
- три висувних ящики на телескопічних направляючих;
- розміри (ш-г-в): 75х40х190 см.
Колір: золото, бронза, чорний, сірий, білий*.
* - можливість виготовлення у інших кольорах уточняйте у менеджера сайту.
Термін виготовлення 14-21 день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вітрина |
| Тип вітрини | Острівна |
| Тип прилавку | Прилавок вітрина (відкрита) |
| Форма вітрини/вітрини | Пряма (лінійна) |
| Тип фасаду вітрини | Не передбачений |
| Накопичувач | Не передбачений |
| Кількість полиць | 4 шт. |
| Особливості | Замок на фасадах, Висувні ящики |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 750 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Комплектація | |
| Замок на скриньку | без |
- Ціна: 17 680 ₴



