Перукарське обладнання
Що входить в перелік необхідного перукарського обладнання?
Приймаючи рішення відкрити перукарню і надавати населенню відповідні послуги, власник майбутнього бізнесу повинен подбати про закупівлю необхідного перукарського обладнання. Природно, що при цьому виникає безліч додаткових питань.
Що саме знадобиться купити?
У списку необхідної робочої меблів і приладів входять:
- стілець або табурет для майстра;
- перукарське крісло (або крісло клієнта, як їх ще називають);
- сушуар або климазон;
- перукарська мийка;
- дзеркало, поруч з яким і організовано робоче місце;
- візок для зберігання приладів;
- підставка для ніг клієнта.
Природно, що більшість власників займає питання – все обладнання для перукарень буде потрібно і можна заощадити на придбанні того чи іншого приладу. Як правило, відповідь на таке питання залежить від обставин. Але від деяких предметів відмовитися неможливо. Так, обов'язково наявність мийки і дзеркала.
Стільці, на думку деяких бізнесменів, можна взяти звичайні. Але при цьому створюється дискомфорт як для клієнтів, так і для майстрів. Ціна на спеціалізоване обладнання для перукарень та салонів краси ненабагато перевищує вартість звичайних стільців, але при цьому наявність професійної меблів гарантує якісний результат роботи фахівців. Крім того, відсутність необхідної меблів для перукарні справляє неприємне враження на клієнтів.
Також не можна відмовитися від робочого місця. Як правило – це тумба під дзеркалом, на стільниці якій розміщуються всі необхідні в певний момент приналежності.
Від чого можна відмовитися?
Само собою, є обладнання для перукарні, яке не є необхідним у певних ситуаціях. Нижче наведено приклади, коли і від яких приладів і меблів можна відмовитися, оскільки вони або даремні або навіть шкідливі для майстра і клієнта.
Перше місце в цьому списку займає перукарня візок. Це зручний і мобільний пристрій, який дозволяє майстрам у великих салонах легко пересувати «робоче місце» у будь-яку точку приміщення. Нерідко клієнти бажають зекономити свій час, так що в багатьох закладах запросто можна зустріти відвідувача, якому одночасно роблять манікюр і укладання.
Але якщо потрібно купити меблі для перукарні з обмеженою кількістю вільного простору і при цьому обладнання майстра легко вміщається в традиційну тумбу для зберігання, то наявність візки створить дискомфорт і порушить вимоги безпеки. Тому в маленьких перукарських наявність візки необов'язково, або ж нею можна замінити традиційну тумбу під дзеркалом.
Ще один спірний предмет – сушуар або климазон. Це прилади, які дозволяють висушити укладання і зачіску, крім того – з допомогою климазона проводять різні лікувальні процедури. Але для перукарні, де не роблять велику кількість вечірніх і весільних зачісок, а також не проводять лікувальні процедури, придбання такого приладу є недоцільним. Більш того – в бюджетних закладах його наявність ще й окупиться нескоро. В подобной ситуации лучше купить для мастеров качественные фены, ведь именно они лучше справятся с сушкой волос после мытья или простой стрижки, а также с сооружением локонов и кудрей.
И, напоследок, подставка для ног. Ее наличие позволяет удобно разместить клиента, но если парикмахерское кресло и стул мастера регулируются по высоте, или если первое оборудовано своей собственно подставкой для ног – естественно, приобретать подобный предмет мебели необязательно.
В магазині Litrade можна купити обладнання для перукарні від відомих зарубіжних виробників. Представлені меблі і прилади різних цінових категорій і дизайнерських рішень, що дозволяє здійснити підбір обладнання під власний бюджет і запланований інтер'єр.