
Комплект меблів в барбершоп Bronx
- Під замовлення
- Код: bronx
Відправка з 12 травня 202660 638 ₴
Комплект меблів в барбершоп Bronx
В комплект включені мийка, крісло барбера і дзеркало. При потреба можна комбынувати складові. Для цього зверніться до менеджера магазину.
Перукарська мийка Bronx укомплектована раковиною, сантехнікою (душ+змішувач), гофрою та зливом. По стандарту встановлена керамічна раковина Гарсон (лише білий колір), яку можна замінити на більш глибоку раковину Нью-Йорк (чорний або білий колір). Передбачено нижнє підключення води, але при потребі можна зробити заднє або бокове. Розміри (ШхВхГ): 120х110х60 см.
Перукарське крісло Barber Bronx
Характеристики:
- висота крісла регулюється за допомогою гідравлічного пійдомника
- кут нахилу спинки регулюється;
- хромована підніжка;
- рівень підголівника регулюється, при необхідності його можна зняти;
- матеріал оббивки шкірозамінник;
- розміри (ШхГхВ): 64х58х90 см.
Дзеркало Bronx. Рама обтягнута шкірозамінником. Робоче полотно кріпиться до стіни за допомогою дюбелів. Розміри (ШхВ): 75х185 см.
Колір на вибір
Під замовлення 10-14 робочих днів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Крісло |
| Підключення води | Заднє |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Особливості | Ручний душ, Змішувач |
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 120 см |
| Ширина мийки перукарні | 64 см |
| Висота перукарської мийки | 110 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Підлокітник | дерев'яний брус |
| Опис основи і раковини | |
| Колір | Білий |
| Форма раковини | Кругла |
| Довжина шланга душа | 70 см |
- Ціна: 60 638 ₴









