
Робоче місце Rihanna
- Під замовлення
- Код: VM747
Відправка з 12 червня 202611 907 ₴
Робоче місце Rihanna
Стильне робоче місце для салону краси
Сучасна та функціональна станція, яка ідеально підійде для перукарів, колористів або бровістів. Мінімалістичний дизайн легко впишеться в будь-який інтер’єр салону.
Розміри робочого місця: 105 × 200 × 28 см
Висота стільниці: 80 см
Розмір дзеркала: 57 × 120 см (кріпиться до стіни)
Продумана конструкція забезпечує зручне розміщення інструментів та косметики, а компактна глибина дозволяє економити простір без втрати функціональності.
Ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт у роботі та стиль в деталях
Колір на вибір:
Під замовлення: 45 робочих днів.
*автоматично ціна вказана за модель з дсп. За модель з дсп Egger передбачена доплата. Щоб дізнатись актуальну ціну, оберіть потрібний варіант в опціях товару або зверніться до менеджера магазину.
*ДСП Egger - матеріал вищої якості з глянцевим покриттям, більш стійкий до механічних пошкоджень. Матеріал успішно використовується для виготовлення меблів у країнах Європи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Тип встановлення робочого місця | настінна |
| Підставка для ніг | Ні |
| Тумба | 1 шт. |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Velmi |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1100 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Матеріал | |
| Матеріал | ДСП |
- Ціна: 11 907 ₴



