
Перукарське крісло Monika
- Під замовлення
- Код: VM821
Відправка з 12 травня 2026від 16 405 ₴
Перукарське крісло Monika - відмінний приклад зручною і елегантною моделі. Форма спинка і підлокітників забезпечують клієнту максимальний комфорт. Відкрита задня частина допомагає легко очистити крісло від волосся. Серед широкої палітри кольорів легко вибрати варіант під будь-який інтер'єр.
Характеристики:
― матеріали: фанера (15 мм), поліуретановий наповнювач (28 щільність), шкірозамінник першої категорії (зносостійкість 70-100 тис.циклів);
― відкрита спинка;
― всі металеві деталі хромовані;
― регулювання рівня висоти;
― блокування обертання крісла;
― гідравлічний підйомник (виробництво Польща, гарантія 1 рік);
― база хрестовина, диск або квадрат *.
* Автоматично ціна вказана за модель, встановлену на хрестовинну. Заміна на диск або квадрат здійснюється з доплатою. Розмір доплати уточнюйте у менеджера магазину або виберіть потрібну опцію на сайті.
Гарантійне обслуговування: 24 місяці - шкірозамінник; гідравлічний підіймальний механізм - 12 місяців
Колір на вибір:
Розміри (ШхГхВ): 56х60х82 см.
Термін виготовлення: у чорному кольорі - 3 робочі дні, у іншому - 14 робочих днів
За бажанням крісло можливо доукомплектувати підніжкою і підголівником (докладніше уточнюйте у менеджера магазину).
Зверніть увагу на мийку перукарську Sorento
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (без коліщаток) |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| Особливості | Наявність підлокітників, Ножна педаль, Блокування обертання крісла |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 560 мм |
| Глибина крісла | 620 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 800 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Підлокітник | фанера |
| Користувальницькі характеристики | |
| База | хрестовина |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
| Комплектація | |
| База | хрестовина |
- Ціна: від 16 405 ₴









